Zlatý

Kolik se platí Českým Drahým za převoz zboží v naložených vagónech z místa A do místa B?

Myslím když se třeba převážej vagony s uhlím, dřevem, autama nebo podobný věci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zásiulky přepravují ČD Cargo, a. s. V odkazu jsou tarifní podmínky. Nemohu nějak okopírovat. Navíc cena záleží na objemu, zda jde o ucelené zásilky, způsob manipulace, tarifní vzdálenosti atd.

Složité na výpočet. Odkaz na tarify .

http://www.cdcargo.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Ceny drahou se sjednávají smluvně s ohledem na přepravované množství, rychlost a podobně.

Obrať se na ČD - nákladní dopravu a vyžádej si ceník. Vozili jsme takhle kdysi olovo ze Suchdola nad Odrou do Příbrami. Tehdy stál 1 vagón cca 5 tisíc a když jsme v roce 2001 končili, tak už to bylo přes 7 tisíc. Aktuální ceny ti ale milerádi řeknou. Hlavně když budeš mít zakázku.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

ocko: tys vozila vagóny olova ze suchodola do přibrami? :)) teda koukám že pracovní náplň učetních se za posledních 20 let docela změnila :)

anonym

Bolaku, ale já tu jasně psala, že mám bohatou praxi. Účetnictví je jen jedna z prací, kterou jsem vykonávala, také jsem byla zásobovačka, personalistka-výchova kádrů, pojišťovačka atd. Málokterá účetní má tak široký rozsah praxe.
Vagóny olova do Kovohutí Příbram vozila lokomotiva. Já ne. Na mně byla ekonomické činnost, protože jsem hlídala za vlastní firmu finance.
Nemůžeš všechny lidi házet do jednoho pytle. Ne všichni se spokojí s tím, že když jim dáš do ruky kladivo, tak s ním budou 40 let mlátit do kovadliny. Nejlépe pořád do té stejné.

Zlatý

bolak

ty byla kovářem?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.