Kolik se na vojně muselo dělat kliků, skapovaček, sedů lehů, uběhnout, uplavat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já nevím, já jsem při tom běhu s plnou polní plaval ve vlastním potu, zejména když jsem měl nasazenou plynovou masku ( to byl také název !!) a když nám takto zaveleli letecký útok a člověk musel s tou maskou na zem a na záda, tak jsem ani neviděl protože mě ten pot natekl do očí.

Další odpovědi
slad08

Co vím, tak po ránu byla rozcvička o 300 klikách. A taky mazáci určovaly bažantům kolik jich budou dělat. Na vojně se ani moc neplavalo. Běhaly se běhy s plnou polní zhruba tak 10–15 km.

lexx

No, já byl četař štábní, AVKVŠ se zdravotním omezením, tužka – papír – guma – telefon naše zbraně.