Michal Kole

Kolik se musí uplavat 50 metrových bazénů a jakým stylem, aby se začali uvolňovat do krve a mozku endorfiny ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nauč se konečně sám plavat a můžeš si svou 738. plavací otázku snadno vyzkoušet na vlastní kůži a nezaplevelovat tyto stránky.
P.S. Vložils do odborné, tedy korektní rubriky, pokus se tedy respektovat nová pravidla pro vkládání příspěvků.

Další odpovědi
Lucijej

Michale, na stylu nezáleží,jde o to, abys páchal pohyb a obecně platí, čím méně trénovaný jedinec – tím méně pohybu mu stačí ke štěstí ;o) poněvadž se rychleji utahá …

manon

No, řekla bych, že někdy stačí i jen samotné pomyšlení na plavání a někdy i pohled na vodu :)

mosoj

Nevím jak je to možné. já když plavu desátý bazén tak se mně uvolňuje něco ale né do mozku, ale do vody a endorfiny to nejsou !