Kolik se dá denně vypít becherovky kvůli esenci, aby z toho byl umělecký zážitek bez újmy na zdraví?

Nejlepší odpověď
quentos

To je velmi individuální.
Za zdraví prospěšnou dávku se však obecně považují čtyři jednotky alkoholu denně, což je v případě tvrdého alkoholu jeden velký panák (za předpokladu, že žádný jiný alkohol už ten den nebudete).

Další odpovědi
zjentek

Hodně, dá se požít hodně. Pokud jsi umělec, můžeš svůj zážitek později velmi dobře prodat v galerii, pokud se „dílo“ správně podaří.V tomhle případě bych si natáhl luxusní malířský plátno hned vedle postele. Držím palce, ať si tvůj umělecký zážitek v ovacích užijí i ostatní!