atena11

Kolik se cca platí volejbalistovi?

Ahoj, zajímalo by mě kolik si měsíčně vydělává volejbalista. Na internetu to není nebo holt neumím hledat. Děkuji předem :)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Záleží na tom, co ten volejbalista dělá za práci. Může dělat za minimální mzdu a ta je 9200,–Kč hrubého měsíčně.

Další odpovědi
quentos

Záleží na tom, kde, za koho a jak kvalitně hraje. Průměrný ligový volejbalista prý 10–20 000 Kč, hvězdy i 100 000.- . Srv. zdroj

Zdroj: http://www.zacha-hokej.cz/domu/prij­my-ceskych-sportovcu