Agneta

Kolik Rusů žije ještě na Aljašce?

Má tam snad být i 200 ruských kostelů.

Nejlepší odpověď
Mirdas

Z původních Rusů tam již mnoho nebude.
Bohužel „novodobých“ tam bude dost jako všude po celém světě kde bují organizovaný zločin!!!

Další odpovědi
Drap

Tolik jich snad už ani nebude. Jsou to většinou pozůstatky z doby, když ještě Aljaška patřila k Rusku. Přímo k Rusům se moc obyvatel zřejmě už nehlásí. Během let došlo ke smíšení obyvatel

Pepa25

Rusové tam nežijí, ale pravoslavní indiáni ..

Zdroj: http://respek­t.ihned.cz/c1-59470930-pravoslavni-indiani

bolak

co já vím tak teď už tam jsou jen eskymáci a steven seagal

mosoj

Pravoslavných je cca 8 %. To samozřejmě neznamená, že jsou to všichni Rusové, ale něco to může napovědět. Počet obyvatel je něco mezi 600 – 700 tisíci. Dejme tomu 50 000 , ale bude to pouze o původů. Většina už budou Američané.

arygnoc

mosoj, američania sú iba indiáni.
a to rozhodne nie väčšina.

ostatní sú „američania nejakého pôvodu“.

;-Q

zjentek

ahoj Agneto, tak už jsi s Beer4Realem zpět? Kdo teď půjde z kola ven? Barbakan a kdo ještě? Konečně se tady opět začne odpovídat logicky ..když jste zpět. Welkom, znejtek ;p