kolik rodinných členů v současné době má Britská královská rodina?

Nejlepší odpověď
annas

Seznam všech členů rodiny aktualizovaný k 31. 8. 2012 – neupravený překlad.

Toto je seznam současných členů královské rodiny, kteří nesou styl královské Výsosti :

HM královna a HRH vévoda z Edinburghu (její princ choť )
TRH The Prince of Wales a vévodkyně z Cornwallu [2] (The Queen nejstarší syn a jeho druhá manželka)
TRH Vévoda a vévodkyně z Cambridge (Prince of Wales 'syna staršího a jeho manželka)
HRH Prince Harry z Walesu (Prince of mladšího syna Walesu)
HRH vévoda z Yorku (The Queen druhý syn)
HRH princezna Beatrice z Yorku (Vévoda z dcery Yorku starší)
HRH princezna Eugenie z Yorku (Vévoda z mladší dcery Yorku)
TRH Earl a hraběnka Wessex (The Queen třetí syn a jeho manželka)
Viscount Severn (hrabě z Wessexu syn je bez stylem HRH)
Lady Louise Windsor (hrabě z Wessexu dcery je bez stylem HRH)
HRH Princess Royal (The Queen dcera)
TRH The Duke a vévodkyně z Gloucesteru (The Queen bratranec a jeho manželka)
TRH The Duke a vévodkyně z Kentu (The Queen bratranec a jeho manželka)
TRH princ a princezna Michael z Kentu (The Queen bratranec a jeho manželka)
HRH princezna Alexandra, počestná dáma Ogilvy (The Queen bratranec)

Další v odkazu

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/British_Ro­yal_Family&prev=/se­arch%3Fq%3Dhow­%2Bmany%2Bfami­ly%2Bmembers%2Bpre­sent,%2Bthe%2BB­ritish%2Broyal%2Bfa­mily%253F%26hl­%3Dcs%26biw%3D992%26bih%­3D701%26prmd%3Dim­vns&sa=X&ei=ndpBU­IX4F8bAtAaUxI­HIDQ&ved=0CCUQ7­gEwAA

Další odpovědi
muflix

nevim, ale ty lidi sou psychopati (ideologii postizene mysleni) takze bych si nane daval pozor