PlayStickCZ

kolik pruměrně stojí jedna návštěva u psychiatra?

chtěl bych si zajít k psychiatrovi ale potřebuju vědět kolik stojí pruměrně jedna navštěva.. měl sem chuť se zabít, řezal sem se a rozumí mi jen moje holka a připadám si jako 5. kolo u vozu pomozte mi prosim
Doplňuji:
je mi 14 let...........

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pro návštěvu psychiatra není potřeba doporučení praktického lékaře, pouze je to vhodné, pokud se léčíš ještě u dalších specialistů. Platí se pouze regulační poplatek 30,– a na některé léky se doplácí. Lékaře si můžeš vybrat třeba tady :
http://www.hod­nocenilekaru.cz/?c=12&q=
Jen malé upozornění – nejznámější lékař nemusí být nejlepší a ten nejlepší zas bude mít spoustu pacientů a tím i dlouhé objednací lhůty. Objednat se zkus telefonicky…
Doplňuji:
Zadala jsem do vyhledávače na Seznamu " dětská psychiatrie" a tohle se mi zobrazilo :

http://search­.seznam.cz/?q=d%C4%­9Btsk%C3%A1+psychi­atrie&aq=&oq=&sou­rceid=szn-HP&thru=

Protože nevím odkud jsi, budeš muset dál hledat sám. V tvém případě ale bude asi nutná přítomnost rodičů a pravděpodobně pomůže lépe dětský psycholog (na léky je vždycky času dost). Nejspíš se u tebe jedná o hormonální změny spojené s dospíváním, ty dovedou zatraceně potrápit. Držím palce, určitě to dobře dopadne 🙂

Další odpovědi
mosoj

Jediná Sůva má pravdu. Jinak samé „jedna paní povídala“ !!
Objednej se jako ke každému jinému odbornému lékaři. Zaplatíš jenom regulační poplatek. Praktickému lékaři do toho nic není. Vůbec se za to nestyď, je to lékař jako každý druhý. V Emerice je běžné, že má každý svého psychiatra.
Doplňuji:
Hlavně nedej tady na ty rady.

Awe

Taky jsem měl pár slabších chvil…Nejvíce pomůžou přátelé i když jim nic neřekneš.Jestli-že máš přítelkyni tak tá by tě z toho měla vysekat raz,dva…Sebevražda nic neřeší.Sebevraždu volí pouze slabší jedinci,kteří neustojí nátlak (v jakémkoli smyslu).Bu´dto se z toho vysekáš sám, nebo pomůžou přátelé,rodina,pří­telkyně.

PS:o sebevraždě přemýšlí mnoho lidí, ale málokdo má odvahu jí opravdu uskutečnit.Většina udělá tkz.nepovedenou­,nedokončenou sebevraždu s úmyslem na sebe upozornit a tím svým způsobem volájí o pomoc…Jinak ten kdo se chce opravdu zabít o tom nikdy nemluví,prostě to udělá,takže ty se nechceě zabít,chceš pouze někoho kdo tě vyslechne a poradí

zzzzz

souhlasím se Sůwou, jen dodám, že děti u lékaře neplatí. Můžeš zkusit zavolat i linku důvěry, tam by ti poradili jak překonat dobu, než tě lékař vezme. Pokud by si se akutně necítil dobře a měl si pocit, že si můžeš ublížit, můžeš zajít za jakýmkoliv lékařem a svěřit se mu, ten ti zajistí psychiatra ve vážné situaci ihned.

anonym

To ti nedokáži říct. Já tam nechodím a chodit nemíním. Taxy za za konzultace ti oznámí psychiatr. Važ si života, ať je jakýkoliv.

marci1

Pokud navštívíte nejdříve svého praktického lékaře, který Vás doporučí k psychiatrovi, neplatíte nic. Pokud se rozhodnete navštívit psychiatra sám o své vůli, zaplatíte cca 300–1 000,– Kč. Je to různé. Zkuste nejdříve navštívit svého praktického lékaře a poradit se. I praktický lékař Vám může pomoci, příp. naordinovat léky na uklidnění nebo antidepresiva.
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že jsi doplnil, že je Ti 14 let a tudíž musíš návštěvu lékaře uskutečnit s rodiči, svěř se rodičům.

gumiczud

Teď jim začíná sezóna, tak kdo ví…

bolak

Jen doplním sůwu že mnohem lepší na výběr lékaře je stránka > www.znamylekar.cz Je tam větší množství uživatelů a tudíž i víc názorů na lékaře a menší možnost špatného výběru. Pokud máš u lékaře jen jednu recenzi, je klidně možné že si ji dotyčný mudr napsal sám.

Sůwa

Souhlas s >bolakem<, já jen tu stránku nemohla zrovna najít 🙂

bolak

Souhlas se sůwou za to že souhlasí s bolakem.

:)