vecernice

Kolik profilů na fecebooku?

Kolik můžu mít profilů na facebooku, a máte s tím někdo zkušennost?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Neomezeně, nehlídají se přístupy z IP adres a ani se neověřují jejich pravost.
Takže jen a jen na Vás kolik profilů si založíte (já považuju za rozumné mít jeden – ale to je jen můj názor)

Další odpovědi
anonym

u facebooku by mne nenapadlo mit vic profilu, kdybych mel potrebu vystupovat inkognito, nevytvarel bych si na facebooku profil vubec 🙂

… nicmene jde to a vlastne zalezi pouze na tom kolik mate emailovych schranek … právě tolik můžete mit facebook profilů – takže teoreticky neomezeně.