bolak

Kolik procent vražd se odehraje ve dne a kolik procent v noci?

Odpovědi
ponovotny

pokud to je otázka na Česko tak bych řekl, že většina vražd je v souvislosti s afektem a alkoholem takže půjde o pozdně odpolední až noční čas. V zemích, kde bude větší podíl vražd v souvislosti s loupežemi nebo jinou trestnou činností tak půjde o časy, které jsou přispůsobené tomu aby např. v danou chvíli byly peníze „někde“ tzn. že ty doby se budou dělit na čas kdy je někde nějaká tržba, nebo čas kdy někdo má u sebe „něco“( což je naprosto individuální) a nakonec je naprosto individuální čas kdy někdo někoho tzv. „popraví“.
Takže úhrnem pro celý svět ani nemá smysl, aby někdo takové procentuelní vyjádření provedl a u nás to bude hádám 90% mezi 16– 02 hod.