Lgee

Kolik procent lidí věří v duchy?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
arachis

40-60%

Drap

≥90%

Chybí jiná možnost. Anketa je špatná. Je to u nás v republice přesně 12,720 a ve světě potom 17,91%

jirka F

≥90%

jirka F

Vedlejší odpověd: já teda věřím protože i jsem ducha viděl černá postava která se mě vždy zjevovala večer ale většinou tak kolem půlnoci po půlnoci byla ve tvaru lidského těla a viděl jsem jak stojí u dveří ložnice a mlčky se na mě kouká někdy byla i přímo u mé postele objevovala se i když bylo zataženo takže já v duchy věřím kdo nezažil nepochopí.