Questman

Kolik procent alkoholu musí mít tekutina aby nezmrzla v mrazáku?

teplota v mrazáku cca. –18°C
Doplňuji:
autacek: tu otázku jsem právě četl ale nedozvěděl jsem se z ní nic. Někdo říká to, někdo jiný zase ono a oba jsou zkušení uživatelé. Navíc je ta otázka už dost stará tak doufám že už to někdo mezitím zkusil :)

Nejlepší odpověď
autacek

už to tu bylo :), tak to myslím z toho bez problémů vyčteš..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-musim-mit-min-alkohol-aby-nezmrznul-staci-40-finska

Další odpovědi
zjentek

Nižší volume jak 30% obj. ti zmrzne ,)

Bedy

Mohu Vám potvrdit názor uživatele mosoj.