sisinec123

Kolik přihlášek se musí podat na střední školu?

Budeme dostávat dvě přihlášky, ale já vím jen jednu školu. Musím podat obě dvě nebo stačí, když podám jen jednu?

Odpovědi
Drap

Stačí podat jen jednu. Pokud tě nepřijmou, tak nebudeš studovat. Z těchto důvodů se dávají dvě, aby byla nějaká náhrada.

vitezove11

Nemusíš studovat :D pokud nechceš

Lamalam

Nemusíš podat ani jednu, žádný předpis podávání přihlášek nenařizuje.

sesednizkola

Pokud te nepřijmou, budes podavat přihlášku znovu na jine skoly, kde naopak mista zbyla. Na pracak nepujdes pokud nejsi uplny lempl neboj :)