Minas

Kolik přibližně stojí panelák o 12 patrech ?

Barbakan: 1 vchod na jedno patro 7 bytů 2+1 jedny schody jedne velký výtah

Nejlepší odpověď
gecco

A teď nastaly tři možnosti:

  • alespoň sečtělí vědí
  • alespoň inteligentní se dovtípí
  • ostatní čučí

😁

Další odpovědi
ReHu

Ve kterém městě, ve které čtvrti v tom městě, jak je dům starý a v jakém je stavu?
Jsou na něj vázány nějaká břemena?

anonym

A kolik vchodů, kolik bytů ..... ?
.............­.............­.............­.............­......
Jeden vchod na jedno patro? Jak by, podle tebe, měl ten panelák vypadat, kdyby měl 12 vchodů po jenom patře a ještě k tomu 7 bytů v každém vchodu?

Více v diskuzi.

honza19hk

nový už se nedělaj a starej pokud ho chceš koupit tak záleží na jeho stavu a lokalitě.

Pepa25

Jak říká bonmot: o ceně každé nemovitosti rozhodují 3 faktory: 1) poloha, 2) poloha a 3) poloha s přihlédnutím k technickému a právnímu stavu …

Minas

počkej, asi si mě pochopil špatně, já sem myslel že myslíš hlavní vchod, nikoliv vchod na patro, tam by byly asi dva.