pizlicka

kolik potrebuji vytisknout kopií smluv,kdyz chci vratit dar

a proc?
Doplňuji:
bude stacit,kdyz bude mit v rukou jednu original podepsanou smlouvu o zpetvzeti daru?

Odpovědi
Sůwa

Myslím, že jednáš rozumně, většinou víme o co se jedná. Našla jsem ti ve vyhledávači všechno možné, snad to tam najdeš 🙂
http://search­.seznam.cz/?q=vr%C3­%A1cen%C3%AD+da­ru+nemovitost&aq=2&oq=vr­%C3%A1cen%C3%AD+da­ru&sourceid=szn-HP&thru=sug
Doplňuji:
Asi se ti to hledat nechce, ale jedna kopie stačit nebude. Musí se přece znovu požádat o vklad do katastru nemovitostí a postupovat podobně jako při darování.