Petra09

Kolik potrebujete spanku aby jste byli dobre vyspaly?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

vice nez 8h

někdy mi stačí těch osm, ale taky, jak si můžu poležet, tak si poležím..nikam nechvátám..

Další odpovědi
quentos

6-8h

stačilo mi kdysi sedm, ba i šest, ale nějak jsem se poslední dobou rozmazlil na osm ;{)>

WeeBear

6-8h

Jak se to vezme, jistá osoba mi kdysi poradila, že buď mám spát pod čtyři hodiny, když to jinak nejde (nestihnu se ještě dostat do remu) a pak to dospat až to možno bude.

Nebo mám spát aspoň těch šest hodin, ať se opravdu vyspím.

První část není příjemná, ale funguje. Třeba to doplním odpoledním spánkem, na dvě, tři hodinky a funguju v pohodě. 🙂 Druhou část mám ale podstatně radši. 😁

slad08

vice nez 8h

Většinou jeto kolem 8 hodin, ale když si mohu přispat, tak proč toho nevyužít.

terry

6-8h

A proč se ptáš jen žen?
A proč se nepodíváš na starší otázky?

pusinka50

vice nez 8h

Já jsem sova, v noci bych lítala a ráno prospala dopoledne, tak se musím krotit různě nastavenými budíky, ikdyž mám volno, protože když moc spím, tak zas nemůžu relativně vyspalá usnout večer, ach jo

samicek333

6-8h

Párkrát jsem už přišla na to, že mi fakt stačí i těch 6 hodin a další den mi bylo dobře, jenže to je taky podle toho, co minulý den bylo. Většinou usnu pozdě a probudím se brzo, pak už mě stačí prostě jenom ležet a číst si, nebo poslouchat hudbu.

Patrik76

6-8h

MILAN1961

mene nez 6h

3–4 hodiny

Natee

6-8h

Jak kdy, podle toho, jak zrovna proběhl uplynulý den. Většinou ale kolem těch osmi

Heřman

vice nez 8h

terry

Oprava – už vidím, že se ptá i vás, mužů 🙂.
Ale já bych napsala abyste a měkké a dlouhé í 🙂.