Zlatý

Kolik potřebujete místa při podélném parkování?

Myslím tím, o kolik musí být větší mezera než je délka vašeho auta. Ptám se, jelikož minulý víkend jsem se narval do mezery a měl jsem pak cca 30 cm před i za autem. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Při bočním smyku stačí 5 cm před i za.
Dokonce jsou v tomto soutěže se zápisem do Guinesovy knihy rekordů.
Jinak v Praze jsem už musel párkrát použít metodu běžnou v Paříži, na doraz nárazníků, odstrčit auto přede mnou i za mnou. A extrémně i napříč s předními koly na chodníku. Většinou s firemním, kdy nebylo zbytí.
Doplňuji:
Ad Ponytail, nic si z toho nedělej, parkovací manévry patří mezi nejčastější nemotornosti žen v autoškolách a bohužel jsou tím profláklé i během pozdější řidičské praxe.
Ostatní řidiči většinou s panikou vyklízejí pole, když hodlá podobná umělkyně nezdařile zaparkovat do mezery, jež by jinak stačila nejméně pro 2 běžné řidiče.

Další odpovědi:

Bronzový

Tak na 3 auta, minimálně na dvě :-D

Bronzový

Já celkem dost. Ač mě okolí považuje za dobrého řidiče, tohle je věc, kterou moc nezvládám. Naštěstí jsem vždy našla možnost, jak zaparkovat jinak a jinde. A když ta možnost nebyla a musela jsem parkovat podélně, vždy se tak nějak zadařilo, ale trvalo mi to strašně dlouho a měla jsem zpocená záda. :-D

Alesh ! tak jste to byl vy , jak se naposledy tak nalepil " na zadek " !! ??
Budte rad , ze jste u auta nebyl ! :-p -iv-

Bronzový

soferpapir mam par let a jeste jsem se nedokopal k tomu se to poradne naucit. ja potrebuju dost, nejlepe 2x vic nez samotne auto :) vetsinou kdyz takhle parkuju, trcim z rady bokem tak o 10-20 cm.

Stříbrný

musím říct, že i když nejsem žádný pirát silnic, jako tady pánové, co se dokážou v krátké chvíli autem vecpat i do těch nejnemožnějších mezer :D, tentokrát v dobrém ;), tak potřebuji víc prostoru mezi auty, jinak si raději hledám jiné místo... protože začnu být strašně nervózní, když za mnou čeká nějaké jiné auto :D V centimetrech to nedokážu říct :)

Nedávno jsem ale viděla pořad, kde vytvářeli nový světový rekord v parkování a ten maník měl dohromady vpředu i vzadu od nárazníků ostatních dvou aut 24 cm :) to je vážně borec :D Ale nevím, jak z toho teď "vyparkuje" :D

Zlatý

Pokud je to o metr víc než délka auta, neměl by to být snad velký problém pro nikoho.
Ale fascinují mě ty parkovací asistenty, jak pustíš ruce z volantu a auto zajede do mezery samo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.