doney gal

Kolik policistů může sloužit v městě s 10 000 obyvateli?

Zajímalo by mě, kolik bude celkem na policejní stanici ve městě s 10 000 obyvateli státních policistů?

Nejlepší odpověď
klumprt

Asi tak 20 až 30. Dokázal bych zjistit naprosto přesný a skutečný počet pro jedno město s 10200 obyvateli, ale nejdřív zítra. Jestli si vzpomenu.
Dlužno říci, že mají na starost i okolní vesnice, nejen to město, což může být klidně třeba dalších 10000 lidí.

Další odpovědi
Minas

70–30

jmhad

Policistů nebo strážníků? V jedná směně nebo celkový stav? To plánuješ vloupačku?

bolak

Založ si anonymní e-mail a pošli dotaz na http://www.po­licie.cz/imapa­.aspx

Minas

Bolák: určitě mu odpoví :D