mosoj

Kolik platíte letos zákonné pojištění ?

Co na to říkáte ? Já myslím že dobré !

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/677161/Beze_jme­na.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem pojištěný u ČPP a mám auto Š120 + káru a mám to za 1440.Kára je pojištětná zdarma, i když tomu nevěřím, musí to být asi v pojistce auta, ALE POJISTÍ VÁM TO NĚKDO LACINĚJI?ANO, NEMÁM TO NA VYSOKOU SUMU, ale pokud jezdím jen po okrese Trutnov, Náchod a Semily, tak nepotřebuji velkou pojistku.Na to, abych jezdil po dálnicích nemám peníze a nikam jinam v republice nepotřebuji.Za komunistů jsem sjezdil půl republiky, dneska nám to KAPITALISTI neumožní, protože tak velké výplaty nám nedávají (nehledě k tomu, že jsem už 17 měsíců nezaměstnaný).Mám u nich pojištěný i barák a řekli mně čím víc pojistek u nich budu mít tak se každé další pojištění zlevňuje.

Další odpovědi
cukrar

Fabie 1.4rok 2005, pojištění rok 2013–2014 stálo 1130Kč/rok. Teď mi přišel dposi, že musí zvýšit pojištění, neboť musí 3% odezvzdávat složkám IZS.
Ale zvýšení je o 10%, takže na 1260. Jsem objednán na příští týden na idividuelní slevu, zpět na necelých 1200Kč.