bobrik

Kolik piv, může pivař v pivnici vypít, za jeden večír, dejme tomu od 18:00 do 23:00hod? A trefil domu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

to je otázka..........
může vypít 1 a může jich vypít 20 …každý snese něco jiného

Další odpovědi
myšpulín

To bude hodně různé, záleží přece na chuti a hlavně výdrži pivaře 🙂

www

Je to přímo odvislé od jeho „kondice“ a peněženky 😁 !
Pokud pije jen pivo, jsou sokolíci, co těch 20 kousků berou jako základ 😁

Michal Kole

co nějakou kalkulačku alkoholu ?

http://auto.id­nes.cz/alkulac­ka.asp
http://www.al­koholmetr.cz/

tom004

Jednoho jsem znal.Dokázal vypít za 3 hodiny,18 piv 10°,a odcházel domú.Už nežije.

casey

U sebe to odhaduji na 15 plzni.

kosaaaak

Jak už jsem tu včera psal, lidské ledviny dokážou zpracovat 1 litr tekutin za hodinu (tedy dvě piva). Za 5 hodin je tedy optimální vypít 10 piv. Cokoliv nad 10 je pak už na úkor ledvin. Jak tělo reaguje na alkohol, to závisí na mnoha faktorech, především jeho hmotnosti, toleranci vůči alkoholu, obsahu žaludku, metabolismu.

víc váží = víc vydrží
často pije = víc vydrží
je najeden = víc vydrží

beer

Tak škopek rozhodně můžu, viz moje přezdívka ))
Piju jen pivo, kořalka aniťuk a za to odpoledne zvládnu max. těch 10 škopíků a když těch 10, mám teho už plný augle )) Ale jak uvádí www, jsou jiní borci !

lexx

Jo, to už záleží na obsluze v lokále a taky stavu peněženky, na úvěr se málokde čepuje a paltebky zpravidla neberou.
V mládí jsem stíhal (bez následků) 15, dneska tak 7–8, šlo o desítku, samozřejmě.