hanka R+

Kolik pisniček se mi vleze do 10 MB?

Dejme tomu že jedna pisnička ma 2–3 minut…předem děkuji za otpovědi
Doplňuji:
10 MB..mam pamět v novem telefonu…a chci vedet kolik se mi toho vleze......

Nejlepší odpověď
anonym

lze to snadno vypočítat …

doporučený průměrný datový tok pro MP3 je ~192kbit/s (VBR) = 24kB/s = 0,02344 MB / s

tzn že 10MB soubor pojme přibližně 7 minut a 7 sekund hudby.
Doplňuji:
… můžete jít s kvalitou níž a použít užší datový tok (minimálně však VBR~96kbit/s méně opravdu už raději ne – i tak bude kvalita opravdu mizerná)
… tak dokážete do prostoru 10MB uložit přibližně 14 minut

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud jsou písničky v mp3, tak dejme tomu průměr jedné písničky je 3–5MB, takže vezmeme raději těch 5MB a pak přibližně 2, ale nemáš tam chybu?
Nemělo by tam být GB?
To by bylo tak 200 přibližně.

Nelze spojovat jablka s hruškami, tedy délku s velikostí souboru.

anonym

pracujeme spíše s gigabajtovými médii …

při doporučeném datovém toku (VBR192) pojme 1GB asi 12 hodin hudby, při minimálním (VBR96) datovém toku až 24 hodin.

stana73

ge0rge,fakt jednoduché-že já na to nepřišla taky :D
Klobouk dolu,smekám…