Pavel CZ

Kolik peněz za privát?

Chci se zeptat,kolik je asi tak „normální“ cena za osobu v dvoulůžkovém pokoji v rodinném domě se zahradou pro studenta za měsíc? V Hradci Králové. Díky.

Odpovědi
LuciJe

V Hradci Králové je poměrně obtížné získat kolej, takže privát se dá často úspěšně nabídnout i za vyšší cenu. Každopádně většina cen se pohybuje mezi 1500 – 3000 Kč za osobu, hodně záleží na poloze ve městě (v centru se bydlí za víc, než třeba ve Svinarech či Plačicích).