mardwina

kolik peněz si můžu vybrat „avíc“,kyž mám kartu s možností výběru do mínusu a týdení limit 15 000 kč.

Nejlepší odpověď
venkovan

Raději ani korunu – špatně se tam potom vrací a když se nevrátí v termínu, tak naskakují celkem vysoké úroky.

Další odpovědi
chudst

I kdyz mate moznost jit do minusu (dejme tomu, ze jste ted na nule), nemuzete si vybrat vice nez 15.000,– (a to jeste pokud mate moznost vyberu stanovenou; ja jsem si tam tusim zvolil „pouze“ do 10.000,–)

15.000,– tydne si muzete vybrat nejvice. Pokud to potrebujete obejit, zajdete si na banku.

mosoj

Hlavně si vyberte tolik kolik jste schopná vrátit !! Půjčovat jde lehce ale obráceně je to již těžší.

anonym

Záleží jak máš tu kartu nastavenou.Příklad: můžeš vybrat do mínusu 10 t. Kč a v ten týden,i když máš limit 15 t.Kč,ti bankomat těch 15 tisíc nedá!