Lgee

Kolik peněz musí za chemii utratit měsíčně holka, která chce být „luxusní kočka“?

A kolik ta normální co nepotřebuje být „top“

Odpovědi
anonym

Pokud se narodí hezká, tak cca jen pár korun za mýdlo, šampon atd…

dubraro

U těch „top“ jsou to desetitisíce… a když neví co s penězi, tak může mít třeba účes za milion.
Běžně vydají ženy za krášlení tisíce korun měsíčně.

ivzez

Pokud nebudu počítat mýdlo, pastu na zuby
a šampon na vlasy, 0 (slovem NULA) Kč.

Ani „luxusní kočka“ nemusí (= není povinna)
utrácet za chemii…

Nuk nuk

Podívejte se někdy na paní Květu Fialovou. Té je 87, z chemie používá jen to nejnutnější a snad nikdo nepochybuje, že až do propuknutí nemoci to byla „luxusní kočka“.

anonym

Nun nuk, kdybys byla kluk, tak bys nikdy, nikdy v životě nenazvala nějakou Květu Fialovou „luxusní kočkou“.

Nuk nuk

Já jsem jen použila Váš termín. Uznávám, že pro ni není přesný. Květa Fialová je dáma.