Kolik peněz měsíčně vydáte na drahý značkový hadry, šminky, nejnovější tablety atd,aby jste byli tzv. in?

Já tohle pořád nechápu.Já chodím na protest ,a je to i můj styl, jenom obyčejně a ušmudlaně.Zakládám si na skutečných hodnotách člověka a né na tim, jestli je ověšenej drahýma věcma.A co vy?Kolik vás to stojí?Co je tohle za podivnej trend v naší společnosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No, ušmudlaně chodit mezi lidi to fakt ne.Hadráří a ušmudlanci, tam asi nepřídu na to, jaký maj vnitřní hodnoty, protože je nevyhledávám.
I chudý lidi můžou chodit čistě a upraveně ne? Ten kdo má na značkový hadry ať má.
Z tebe mám pocit jakože závidíš a to je horší než že si ušmudlanej-
No můj názor

Další odpovědi:

Zlatý

žádné. Taky to nechápu.

Bronzový

Nezabývám se co je zrovna IN, takže nevydávám ani korunu.
Žiju zcela svobodně s módou, respektívě koupím si co se mne zrovna líbí, nebo co potřebuji.
Nerozlišuji ani zda je to značkové, nebo ne.

Stříbrný

Manželka i já nevydáme nic.Boty kupujeme u vietmaců, oblečení taktéž (popř. v secenhendu), šminky manželka nepoužívá, kabelku si kupovala před 15ti lety a také u vietnamců, tablety a značkové telefony nepotřebujeme.Teda jeden telefon máme 10 let a druhý dostala manželka před 8 lety od dětí k padesátým narozeninám, takže je taky starý...potřebujeme jen telefon na volání a psaní sms, takže nám staré telefony stačí.
A ty značkový věci potřebují akorát mladí, aby dokázali, že na to mají.
Starý (teda starší) člověk vyznává přesně to, co popisuješ Ty.

Bronzový

Vanasi, móda je jen pro zeny. U muzu stací, kdyz si jednou za pet let koupí boty, kalhoty a kozenou bundu - a stací :-)xD
A co se mne týká...(jsem Princess...)tak se svet tocí kolem mne - a né já kolem neho, jak ty to chápes. A nepomlouvej kapitalismus...ten totiz znamená konzum, a mas být rád, ze lidé konzumují, platí dane a podporují stát, a tak se zacíná vsem lépe darit. A snad bys fiflenám nezávidel jejich sminkovnu ? Já jsem schopná vydat i 20000Kc mesícne za hezké a kvalitní veci a doporucuji vsem, co to v New Yorku nemuzou vydrzet na 5th Avenue, at porádne nakoupí a cestou k letisti se toho pak zbaví (popelnice)...:-)xD

Pokročilý

Nepřeháním to, ale jako žena mám ráda hezké věci a oblečení, ale hlavně čistý vzhled jak u žen tak ale i u mužů. Nezáleží na tom jestli někdo má nebo nemá značkovou bundu ale musí být čistá.
Obyčejnost se nerovná ušmudlanost a rozhodně neznamená že skutečná hodnota člověka je vzhled ušmudlance! Člověk může chodit v obleku a přitom může mít dobré hodnoty a zase špinoch může být pěkná bestie a zase naopak. Všechno je to o charakteru člověka a ne o vzhledu.
Někdo si kupuje značkové zboží ne třeba proto aby se vytahoval ale jen že má rád kvalitu.
Promin, ale takhle jak ty posuzuješ tak posuzují licoměrníci...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.