Rokio

Kolik peněz je potřeba na den, abych přežil?

Minimum finančních prostředků za 24 hodin

Odpovědi
gecco

Kde???
A kdy???
24 hodin v současném klimatu a ČR přežiju i bez koruny…

anonym

Nakoupím si na 3–4 dny dopředu…

marci1

Z toho, co máš na měsíc, si to vyděl 30 a zjistíš, kolik můžeš utratit. Také jsem to zažila. 🙂

arachis

Tak snad víš,co jíš a piješ,ne? Dejme tomu, Kofola v akci 15Kč,holá voda 0 kč, Pět rohlíků na snídani 12kč,apod.

lexx

sestav si finanční plán (v excelu třeba) příjmy – výdaje, přebytek / deficit

terry

Záleží na tom, kde a jak bydlíš. K jídlu stačí málo a k pití voda.
Nevíme, jaké máš hygienické možnosti. Jiné to je ve vlastním RD, panelákovém bytě v pronájmu nebo pod mostem.

zjentek

Žádné.