Kolik peněz dostanou strany celkem od státu?

Nejlepší odpověď
cukrar

Několik dní nazpět to uvedla nějaká televize, pak jsem to našel i v tisku.
Jde o mnoho stovek milionů.

Další odpovědi
arygnoc

toto je koleda o mazanie.

anonym

arygnoc, nevím proč, dávám jasnou a výstižnou otázku podle pravidel.

arygnoc

a tie ostatné s rovnakou tématikou?

anonym

Káždá otázka je o jiné částce, téma může být stejné, ale né otázka.

cukrar

chcete to sečíst, nebo to má někdo udělat?
http://zpravy­.idnes.cz/vypo­cet-zisku-mandatu-a-penez-za-volby-dyi-/domaci.aspx?c=A130910­_153416_domaci_jw

anonym

díky, ale tam je to o roku 2010, ačkoliv principy počítání tam jsou, tím si mi odpověděl na všechny otázky