MonkeyKing

Kolik peněz člověk potřebuje aby nemusel pracovat do konce životaM

A například užíval si někde v Karibiku.

Nejlepší odpověď
zjentek

kdyby jsi měl ve dvaceti letech k dispozici 4.800.000kč, měl bys vydržet bez práce do šedesátky, ale doma na gauči s časopisem o Karibiku.. Stejně jako za předpokladu, že žádné peníze nemáš a budeš v tomto období 40ti let chodit do práce za 10.000kč/měs. čistého. Vítej v reálném světě obyčejných lidí ,)

Další odpovědi
badisko

To je individualni pokud te trefi zitra kolem obeda tak ti staci 50 kc na snidani a pokud jezdis busem do prace tak este drobne na autobus …

Retro

Záleží jakej životní standart vyžaduje :D

Funna

zeptej se bezdomovců… .-)

terry

To přece záleží na tom, jak vysoké máš výdaje.
Spočti si kde a jak chceš bydlet, energie, jídlo, ošacení, výlety, vybavení domácosti, děti – kolik, kde budou studovat, …
Znásob to počtem měsíců / let a máš požadovanou sumu.

Co pro tebe znamená užívat si v karibiku. Můžeš se jen válet na pláži a bydlet v 1+1 nebo můžež mít vilu se soukroou pláží, jezdit po světě na dovolené a jsi v jiné cenové kategorii.

behpetra

pokud by ti stačilo 30tis. měsíčně, tak stačí 1mil. – naše skupina obchoduje na forexu.. nabízíme klientům 20–60% zhodnocení ročně – podle výše vkladu (máme převážně zahraniční klientelu, takže ty vklady jsou v jiných částkách než v Česku).. ale také vím o jedné možnosti, kdy stačí investice cca 7000,– a k tomu rok práce – pak dokážu zajistit důchod 40000,– měsíčně