lerak14

kolik pejsků žije ve vaší ulici a znáte je jménem?

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ robíte nejakú štatistiku znalosti života psov, bolo by dobré napísať o ktorom meste chcete informácie. V opačnom prípade vaša statistika je tak presná ako znalosť počtu obyvateľov Európy v roku 5203 pr.n.l.

Další odpovědi
anonym

máme tři psy v ulici a znám je

dagry

Ale dámy, tak nebuďte hned tak prudérní. Prostě Leraka zajímá kolik máme v našem okolí psů. Tak Leraku, v naší ulici je psů hodně a všechna jména neznám. Stačí ?

panenka

Na naše ulici jsou včetně toho našého jen čtyři psi a jejich jména znám.

Michal

Asi pět.Kolik jich tu žije nevím ,ale hodně a nejsme vilová čtvrť.

hanjimka

U nás je ulice dlouhá,ale psy tak 2–3 baráky na každou stranu znám i jménem.

1popelka1

To nemá s prudérností co dělat.

1popelka1

Psů je u nás v ulici tolik, kolik je v ní domů a jména samozřejmě znám.
Ale k čemu vám odpovědi budou, nějak nechápu. 🙂