Kolik párů ponožek doma máte na jednu osobu?

Napadlo mě to,když vždy sháním tu jednu po praní,když ji nemohu najít,pak se sice najde,mrcha se vždy někam schová.
Kolik párů ponožek máte na jednoho člena rodiny?
Kolik je ideální počet?
Díky za rady.

Nejlepší odpověď
dudu

Dohromady máme s manželkou dva páry a ty si každé ráno měníme.
Doplňuji:
Po srpnu 1968 velí důstojník nastoupeným ruským vojákům:
„soudruzi jsme v civilizované zemi, kde si i muži mění každý den trenýrky. Kdo si je s kým vymění se vždy dozvíte v ranním rozkaze.
Ještě upozorňuji, že trenýrky vzor 005068 nemají kapsu a tudíž se oblékají flekem dozadu!“.

Další odpovědi
dědapetr

Mám 60 párů 3druhy,když se některá rozbije lehce najdu do paru.Rozbitou vyhodím.

Ňuňátko

Já mám asi 15–20 páru ponožek.

anonym

Někdy lichý též,ale většinou sudý,konkrétní počet nevím.

isteron

Ja mám 20, a manželka tiež, ale svoje a možno aj viac

Luxx

mám tolik ponožek, že to ani nejde spočítat :D
spíš se mi je nechce počítat..........

anonym

Máš raději slipy nebo kalhotky?