Bronzový

Kolik otázek může ohodnotit uživatel se statusem "pokročilý"? Podle pravidel může dát 25 bodů za den...

...já jsem dnes ohodnotil více jak 35 odpovědí, a také několik otázek. Stále mám body. Chápete to někdo?
Doplňuji:
ocko> jo to je dost možný, též mě to napadlo :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Davide, bude to tím, že s novou verzí mají dnes admini jiné starosti než hlídat počet přidělených palců nebo bodů. Normálně překročit stanovený limit nelze.
Nemrhala bych body zbytečně, protože je možné, že je admini dodatečně odeberou.

Další odpovědi:

Zlatý

nechápu, ale je to faj, už se těším až budu bronzová a budu moct ohodnotit 50 otázek, teď to máme asi nanečisto.

Diskuze k otázce

anonym

Ad David22, předčasným uzamknutím otázky znemožňuješ šance ostatním uživatelům.
V daném případě, ač se ti mohla jevit odpověď ocko uspokojující, je to jen domněnka a dedukce vycházející z neznalosti programového nastavení a inspirovaná ženským přístupem k nejasnostem snadno sklouzávajícím k emotivním fabulacím.
Bodování je automaticky nastaveno programem, žádný lidský faktor, který by to ani při enormním počtu registrovaných neuhlídal, nehledě ke zcela neúměrnému riziku lidských chyb.
Vysvětlení tedy může být daleko prozaičtější a matematicky dovoditelné.
Limity zatím zůstaly nastaveny dle maxima bodů (a nikoliv palců).
Tudíž při změně hodnocení zůstalo de facto 50 bodů, jež ti ale tím pádem nyní vystačí na na dvojnásobek, tedy 50 palců.

anonym

On to právo má si vybrat svojí odpověď za nejlepší, jakoukoliv, kdykoliv a bez ohledu na tvůj názor nebo kohokoliv jiného, nevim co pořád řešíš...

anonym

Pino už nemá, takže opravuji: Uzamčení je nyní předčasným udělením nominace. To, že už ostatní nemohou reagovat, pochopitelně zůstává v platnosti.
Naopak tzv. Nejlepší odpověď se teď řadí automaticky na 1. místo podle nejvíce palců, bez vlivu tazatele.

anonym

Dobře, díky za vysvětlení

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.