Lgee

Kolik odpovedi.cz denně vydělávají?

Nejlepší odpověď
bolak

No, já předpokládám že všem zlatým uživatelům platěj stejně jako mně, za pobyt zde a za vkládání vnímavých dotazů, zhruba patnáct set měsíčně, pokud vložíme během jednoho období alespoň 30 dotazů. Stříbrný myslím dostávaj pětikilo, za nominaci je kilčo k tomu a když je tvoje otázka označená jako Dotaz+ tak jsou to 4 stovky navíc. Takže myslím že musej vydělávat z reklam docela dost, když jsou schopný tohle všechno utáhnout, ale ty jsi zatím ještě „Pokročilý“, tak se tímhle vůbec nemusíš zabývat.

Další odpovědi
Lovecrossed

Příjem – celkové náklady = tolik vydělají

zjentek

Těžko říct, to je určitě tajné, ale tipnu si 2.322,58064516129kč hrubýho.