Hanana4

Kolik octa použít při čištění myčky octem? A kam ten ocet nalít? Do vnitřku myčky, stejně jak u pračky?

Nejlepší odpověď
tatanka

Normálně do vnitřku cca dvě deci nebo koupit Dekalcit, který je k dostání v drogerii.

Další odpovědi
anonym

Nalij šálek neředěného octa na dno myčky nebo do misky,kterou umísti do horního koše(nedávej do myčky žádné nádobí ani prostředek) a nech proběhnout celý cyklus mytí.Vymytí octem se doporučuje jednou za měsíc.
Pozor:pokud se nedočtete v návodu že je možno v myčce ocet použít,raději si zavolejte na zákaznickou linku výrobce a zeptejte se zda je to možné…

Zdroj: internet