hanulka11

Kolik nosíte každý den zbytečností v tašce?

Někdy opravdu žasnu co tam mám a co vy , jak často si děláte pořádek ?Když už se vám zdá taška těžká nebo dřív?

Nejlepší odpověď
lola

Nosím v tašce,či kabelce opravdu jen to,co potřebuji.Čím větší taška,tím víc nesmyslů se do ní vejde a tak mám malou kabelku a je to!

Další odpovědi
janek66

Já nosím v baťůžku hromadu různých talismanů, kamínky pro štěstí… Jsou to samé drobnosti, nosím je sebou pořád protože když mi někdo dá něco z lásky tak v té věci zůstane kus jeho srdíčka a já si ho tak nosím u sebe. 🙂

GM

V tašce nosím jen věci, které nezbytně potřebuju. Peněženku, mobil, kapesníky, tužku. Jsem minimalistka.

Salvaje

No jéjej… :) Čas od času musím kabelku vysypat a probrat :D Ale je fakt, že většinou, až je fakt těžká… Teď jsem na to vyzrála, začala jsem nosit menší kabelku :)