Petr__

Kolik nemocnic by se dalo postavit za 8 triliónů korun?

můžete napsat i kolik km dálnic, nebo kolik škol

Nejlepší odpověď
anonym

Z každého pojednon, zbytek by rozkradli. Větší číslo bys neměl? To tvoje je zoufale málo!

Další odpovědi
klumprt

Otázka se dá zredukovat na: Kolik stojí postavení nemocnice, jednoho km dálnice nebo jedné školy?

Zbytek je jen sprosté dělení a škrtání nul.

zorro

To vím přesně, je jich děsně

Psychotic

8 trilionů Kč je víc peněz než na světě existuje, a to i když započítáme všechno na této planetě, co má nějakou hodnotu. Kdybys sis 8 trilionů Kč nechal vyplatit v tisícovkách a položil je na sebe, dosáhly by dál než na Měsíc.

Odpověď zní: pravděpodobně nula. Pokud by se objevilo takové množství peněz… bůh ví, co by se stalo s ekonomikou. Nejspíš by ty peníze automaticky ztratily veškerou hodnotu a nekoupil by sis za ně ani lízátko.

lexx

Jednu moc velkou nebo několik menších. Kolik rozpočtu odkloní ovšem tuneláři…