Kolik našich lidí musí zaplatit za pobyt v nemocnici,aby se s poplatků u nás mohlo léčit pět Libyjců…

…když nás,poplatníky stála jen doprava 250 000 Kč?

Nejlepší odpověď
Drap

hodně cca8,400 po 30kš jen na tu cestu

Další odpovědi
dudu

Jsou situace, kdy by se měl jeden zastavit, zamyslet se nad neštěstím druhých a v pokoře si uvědomit, že jen hovada všechno měří a hodnotí přes peníze.

venkovan

Neplatí se to z našeho nemocenského, ale ze zvláštního fondu myslím ministerstva vnitra či zahraničí. Ale i ten je z našich daní.
Ne, že bych nad tím jásal. Když jsem viděl jak velké letadlo letí pro 5 nemocných + zdravotní doprovod, tak se mi to nějak moc nelíbilo. Otázka taky je, zda by za ty peníze za dopravu přímo v Libyi nebylo vylečených víc lidí přímo doma (ale ne speciálními operacemi).
Nicméně někdy je potřeba podat pomocnou ruku. A na to, zda je to potřeba touto formou či jinou, neumím odpovědět.
Jen doufám, že léčeni jsou normální lidi, ne nějací prominenti nového režimu v Libyi.