Kolik namátkových kontrol na alkohol jste v práci zažili a jak to proběhlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Za komunistů ani jednu.Ale po revoluci v každém zaměstnání nejméně dvakrát do týdne.Na ranní směnu ani ne, ale na odpolední směnu.Ať už to bylo při příchodu do práce a nebo během směny.Já naše generace generace jsme si práce vážili, takže jsme chodili do práce střízliví, ale nejhorší byli mládí do třiceti let.Kdo nadýchal, ihned domů, směnu mu nezapočítává a druhý den vyhazov za HRUBÉ PORUŠENÍ PRACOVNÍ KÁZNĚ.
Proč se toto nedodržuje v parlamentě???Opět se ukazuje, ŽE VŠICHNI JSME SI ROVNI, ALE NEKTEŘĪ JSOU ROVNĚJŠÍ.A to nám Havel řīkal, NEJSME JAKO ONI.Zkrátka opět nám už tenkrát lhal.

Další odpovědi
gecco

Ani jednu…
Ale chlastaček nepočítaně…
😉

anonym

Tolik, kolik jsem měl úrazů a jako vždy, s pozitivním výsledkem.