vita

Kolik na vyživné?

Chtel bych se zeptat podle čeho se vypočita vyživne na ditě??Popř,jsou na to procentualní tabulky podle čeho se spočita vyživné??

Nejlepší odpověď
BEAES

•Výše výživného se určuje podle možností rodičů, finanční příspěvky obou rodičů tedy nemusí být stejné.
•Pokud se rodiče nedohodnou na konkrétní částce, stanoví výši výživného soud. V průběhu života dítěte se částka může
měnit, stejně jako se mění jeho nároky.
•Pokud mají rodiče více společných dětí, určují se konkrétní měsíční částky každému dítěti zvlášť.