bubus

Kolik na 250G?

Chci se zeptat kolik hodin zhruba se vejde na ext.disk 250G televizniho zaznamu.DIKY.

Nejlepší odpověď
anonym

tak to porovnávám u mně doma,tak hodin zhruba 170hod.záznamu a jeden 2hod.film asi tak 3.3GB,tak že,něco kolem 80ti filmů.

Další odpovědi
faktor82

To je hodně složitá a komplexní otázka. Záleží, v jaké kvalitě a kodeku se to bude ukládat. Odhadem desítky hodin.

nonnel

Ať počítám, jak počítám, tak 1GB hudby ve formátu mp3 při přenosové rychlosti 192 kbps trvá 746 min. Tím pádem 250GB tohoto záznamu trvá 186500 min, tj. 3108 hod, tj. 129,5 dne. Musíte však počítat s tím, že systém si alokuje místo pro adresáře a MFT, tím se kapacita disku o tento prostor zmenší.
Doplňuji:
Chtěl bych se omluvit. Nějak mně uniklo, že se ptáte na televizní záznam.