dgfdgf

kolik myslíte že existuje anglických slov?

Nejlepší odpověď
arygnoc

oxford english dictionary, zahrnuje 600 000 slov
global language monitor odhaduje 990 000 slov.

;-Q

Další odpovědi
Drap

Druhá editace Oxford English Dictionary, zahrnuje 600 000 slov, ale editoři Merriam Webster's Third New International Dictionary, Unabridged předpokládají, že celkový počet je mnohem vyšší. Global Language Monitor po zkombinování oxfordského slovníku a dalších slovníkových zdrojů odhadl, že angličtina v současnosti obsahuje přibližně 990 000 slov.

klumprt

Teď, když jsem si přečetl předchozí odpovědi, tak si myslím, že tak asi mezi 600 000 a 990 000. Předtím jsem si myslel něco jiného, ale už si to nemyslím.