Rokio

Kolik myslíte, že bych měl rodičům dávat peněz z invalidního důchodu?

Můj invalidní důchod je pravděpodobně kolem 10.000 korun. Podle mě by bylo dobré, kdyby rodiče dostali všechno kromě částky 1.400 korun, kterou bych využil na penzijní připojištění (1.000 korun) a zbytek pro svoji potřebu (400 korun).

Jak se na to díváte vy? Jak bych měl naložit se svým důchodem?

Nejlepší odpověď
anonym

Tvůj ID je „pravděpodobně…“?

Další odpovědi
yuko

Stastni to rodice, ale ty ctyri stovky Ti stacit nebudou. Nejlepsi by bylo si sednout
s rodici ke stolu a probrat to a najit takove reseni, ktere bude nejlepsi pro ne i pro Tebe.

Kepler

Ano, spíše 8 litrů pro rodiče je přiměřené, záleží na jejich životních nákladech za bydlení a tak. Ale protože jsi ještě mladý, tak bych poměr zbývající částky pro sebe obrátil. Tisíc korun kapesného pro sebe (tak to mají většinou v domovech důchodců) a zbytek na důchodové pojištění. Ten litr si užiješ vždycky, ale v důchodu to je nejisté. Ale je fajn, že takto uvažuješ!

Nuk nuk

Záleží to na dohodě mezi Tebou a rodiči.

Drap

Ano, vymyslel jsi to skvěle.