vicix

Kolik můžu vysoudit na googlu, když mě nezamazali obličej na street view?

Nejlepší odpověď
Funna

🙂 tohle mě rozesmálo…to fakt myslíš vážně?…dej je k soudu…ve Švýcarsku už soud byl a musí všechny ksichty rozmazat…ale že by jim za to něco platili, to asi těžko…a protó…čůral jsi snad někde u plotu, nebo něco podobného, že te to tak irituje?

Další odpovědi
EliškaG

tak to fakt nějak nechápu…i když vlastně chápu – jedná se o typickou českou vyčůranou povahu, jak bez práce přijít k penězům. Ono ani nevadí, že je tam ten obličej vidět (to by otázka zněla „jak docílit rozmazání obličeje“) jde spíše o to, co nejvíce vytřískat peněz. Proto jsme jako národ tam kde jsme. Ach jo… asi to bude trvat ještě několik generací.

mguaojf

Určitě ano! myslím, že na ty hnusný svině se musí takhle!

bubukaa

Reklama ne?? Na tvůj xichtík …

anonym

cifru ti nikdo neřekne, dáš si návrh 1 milión, ale soud ti přikřne 200 tisíc nebo taky 5 melounů

anonym

Česílko, no tak – jsme v ČR. Částku soud může upravit (to znamená snížit), proč by ji ale měl zvyšovat? To by udělal jedině v případě, že by se objevil nějaký další důvod ke zvýšení původního požadavku na straně poškozeného. Ten by musel požádat o vyšší odškodné, soud to za nikoho přece dělat nebude. Tady nám jde velice dobře snižování. Až to bude o zvyšování to budeme, panečku, zírat.