FullHaDes

Kolik můžu mít maximálně týdně nultých hodin? Někdo říkal že dvě a já mám právě tři, tak mě to zajímá.

Mimochodem chodím na soukromou střední školu. Může to tento fakt nějak ovlivnit?

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte informaci MŠ:

Kolik může být nultých hodin záleží na řediteli, školy, nikde není stanovené. Vyhláška ministerstva školství upravuje dobu výuky takto: „Vyučování začíná zpravidla v 8.00, nesmí však začínat dříve než v 7.00. Vyučování musí být ukončeno nejpozději do 17.00,“ stanoví už léta předpis.

Ale platí, že je nejvyšší počet vyučovacích hodin povinných předmětů v jednom dni s polední přestávkou 8 hodin (ve výjimečných případech 9 hodin), bez polední přestávky nejvýše 7 hodin.

Něco http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/277589-zacatek-skoly-v-8-hodin-je-jen-zvyk-zacit-se-muze-i-pozdeji.html

Jinak vl. zk. a školní řády některých škol.

Další odpovědi
arygnoc

ranní ptáče dál doskáče.

no tak si privstanete, bóže.

Radši budu vstávat každej den na 7 a budu brzo doma než zbytečně spát dlouho a pak dojít domů v 5 a celý den v pr…

Já vstával celý týden na školní praxy ve 4 ráno a jak mě ostatní záviděli že jsem už o pul 2 jel domů.