Psychotic

Kolik může zhruba vážit Brienne z Tarthu (191 cm)?

Ta herečka není právě namakaná, ale předpokládejme, že ta postava je. Kolik může vážit svalnatá žena vysoká 191 cm?

Nejlepší odpověď
Cuketka

Velmi zhruba.. G.R.R.M. se vyjadril tak, ze Brienne je vyssi a tezsi nez Jamie a Renly, ale ani zdaleka se neblizi k the Mountain, takze bych vahu predpokladala, vzhledem k telesne konstituci Jamieho, jehoz herec vazi 88kg, rekla bych, ze bude mit neco mezi 90–100kg. Herecka nicmene spis mezi 80–90kg. Ale jen odhaduju.