Matthew

kolik může být v počítači webových prohlížečů ? :)

Možná asi blbě položená otázka :) Ono je to asi jedno kolik jich tam mám, viďte :D spíš by mě zajímalo, jestliže budu mít 3–4 prohlížeče, jestli se to nebude zasekávat nebo nenastane nějaký problém :)
(např. IE, CHROME, OPERA, FF)

Nejlepší odpověď
beer

Neměl by být problém, alespoň zatím se mně to nestalo ))

Další odpovědi
Bedy

Ne, prohlížečů můžete mít kolik chcete, akorát si nastavte jen jeden jako výchozí – jinak se mohou tlouct…

Funna

měj si jich kolik chceš…je to jedno…je to stejné, jako kdyby ses ptal, kolik můžeš mít nainstalových programů…