Nechápavé

Kolik musím nejméně hodin spát při hubnutí?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikde to neni nařízeno. Spi kolik chceš a kolik tvoje tělo potřebuje.

Další odpovědi
hippeace

Přesně tak, spěte tak aby se vám ráno (v rámci mezí) dobře vstávalo.
Neni dobré spát málo ani moc, ale každý jsme jiný.
Jinak většinou se informace střetávají v názoru 7–9 hodin. Někdy tvrdí že přes 8 hodin je už moc, ale já kolikrát spím i 12 hodin a nic se mi nestalo.

Muffz

spanek souvisi s regeneraci svalove hmoty, nikoliv se spalovanim tuku.

marci1

Myslím si, že tak 7–8 hodin. Hlavně nejíst tak 2 hodiny před ulehnutím. 🙂

ReHu

Dostatek či nedostatek spánku s hubnutím nesouvisí.
Max okrajově. Když má někdo tendence večer víc jíst.

Danina65

Nejlépe 24, mám to vyzkoušené