Kolik musím mít bodů, abych mohl mazat otázky?

Už se nemůžu dočkat :DDD
Ne fakt, zajímá mě to, děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ty je jen nahlásíš a admin je smaže musíš být nejméně stříbrný
Doplňuji:
admin posoudí zda je ke smazání a pokud ne ,vrátí otázku zpět

Další odpovědi
Drap

Přečti si podmínky těchto stránek a bude ti jaso.
Doplňuji:
mělo být jasno

bolak

myslíš bodů na stupnici narcismu a pedanterie nebo těch tady na poradně?

anonym

Bodů ještě hodně, ale hlavně na to musíš mít žaludek.

Beer4Real

cokoliv nahlásíš tak admin smaže?
to je dobrá hovadina jestli admin neřeší důvody mazání otázky

Lenča59

ráda bych ti na tuhle otázku odpovědělA blbě a trapně jako ty ke všem cizím otázkám, ale nemám takový imbecilní nápady jako ty…=*

venkovan

Tak to je věc která mne nezajímá, protože mazat otázky považuji za nedůstojné

hanulka11

kluci přečtěte si toto
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

anonym

nejsem stříbrný ni zlatý a svoje otázky i odpovědi si můžu mazat