Ajja

Kolik mohu zhubnou kg pokud budu jíst 5 ks jablek denně a k večeři jen zeleninu? Má váha je 65 kg a výška 165 cm.

Doplňuji:
Mohu tímto stravováním zhubnout 10 kg do 1 měsíce?

Nejlepší odpověď
iceT

Ideálně se hubne tak 0,5 až jedno kilo za týden,takže deset kilo za měsíc je nereálné,rozhodíš si metabolismus,ris­kuješ jo-jo efekt a vlastní zdraví.

Další odpovědi
Pájo

To je zase nějaká pomatená dieta, nebo co???!!!

Pročti si to zde:
http://www.od­povedi.cz

Myslím, že při váze 65 kg a výšce 165 cm …máš problém úplně s něčím jiným.

anonym

Na to se vyprdni to pak nebudeš mít ani energii si ráno vyčistit zuby , raději jez po malých porcích vícekrát denně a hlavně měj nějáký pohyb , a shodíš do vánoc jak nic …, teda jde dost i o to kolik ti je co děláš jestli pracuješ studuješ a co když tak atd......

pizlicka

prijdes o zuby a zacnou ti ridnout vlasy.pokozka se zhorsi,ty budes chtit dal hubnout,protoze si budes pripadat oskliva,ale pravy duvod,zuby,vla­sy,pokozka,bu­des opomijet.krasa spociva ve zdravem tele,krasne hladke pokozce,zdravych zubech a kvalitnich vlasech,ne v hmotnosti.

pusinka50

Podle mě je tvá váha tak akorát, nemáš nadváhu, měla bys tak zůstat. Jestli přesto chceš zhubnout a doufám, že kvůli svému pocitu a ne, že ti někdo něco řekl o tvém těle, uvař si tukožroutskou polévku a týden jí jez, k snídani, k obědu, k večeři, kdykoliv budeš mít hlad. Já do ní přidávám rajský protlak, chutná mi pak víc. Když ji vydržíš jíst 14 dní, tím lépe. Recept viz dole na linku.
1.den k polévce můžeš jíst přes den jakoukoliv zeleninu.
2. den k polévce přidej pár kousků jakéhokoliv ovoce. Pozor na banány, jez spíš jablka, citrusové plody.
3.den přidej pár kousků ovoce i zeleninu.
4.+5. den přidej 300 gr hovězího masa (žádnéěh ovoce).
6.+7.den k polévce můžeš sníst 10 dkg rýže s 1 porcí hovězího nebo kuřecího masa.
Přitom cvič a běhej. Zhubneš několik kilo. Budeš ale muset změnit svůj jídelníček, aby to nebyl jen jo-jo efekt.. Možná se stravuješ špatně, jíš hlavně večer. Důležitý je výběr potravin. Nepíšeš jaké potraviny jíš? Je třeba jíst 5–6× denně menší porce. Mezi 3 hlavními jídly sníst kousek ovoce nebo jogurt či müsli tyčinku.
Doplňuji:
Ten link: http://recepty­.vareni.cz/tu­kozroutska-polevka/

Ajja

Je mi 21, už půl roku 3× týdně běhám cca 1 hodinu, 1× za týden posiluji břicho, jiný pohyb nemám jím pravidelně malé vyvážené porce a k večeři jen zeleninu. Za celou dobu jsem zhubla jen 2 kg … Ted už mě to vážně štve a chci před Vánoci rychle a hodně zhubnout…

venkovan

Je ti 21 let a nešla jsem k odborníkovi na výživu. Ale sama jsem si podle různých almanachů v časopisech a internetu naordinovala správnou dietu a potřebný pohyb.
Nevím, jestli mám na to, abych skutečně zhubla, protože mohu mít geneticky težší kosti apod. Trénuji neefektivně, ale snažím se.
Jsem omámena hubenými modelkami z časopisů, trápí mne, že nejsem stejně tak hubená a připadám si proto skoro méněcená. Nevím jak je to možné, že ty normálně rostlé holky jsou spokojené a normální kluci na ně letí.
Trefil jsem se?

Pájo

Naprosto!