Kolik mohu zhubnou kg pokud budu jíst 5 ks jablek denně a k večeři jen zeleninu? Má váha je 65 kg a výška 165 cm.

Doplňuji:
Mohu tímto stravováním zhubnout 10 kg do 1 měsíce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ideálně se hubne tak 0,5 až jedno kilo za týden,takže deset kilo za měsíc je nereálné,rozhodíš si metabolismus,riskuješ jo-jo efekt a vlastní zdraví.

Další odpovědi:

Zlatý

To je zase nějaká pomatená dieta, nebo co???!!!

Pročti si to zde:
http://www.odpovedi.cz

Myslím, že při váze 65 kg a výšce 165 cm ....máš problém úplně s něčím jiným.

Na to se vyprdni to pak nebudeš mít ani energii si ráno vyčistit zuby , raději jez po malých porcích vícekrát denně a hlavně měj nějáký pohyb , a shodíš do vánoc jak nic ..., teda jde dost i o to kolik ti je co děláš jestli pracuješ studuješ a co když tak atd......

Bronzový

prijdes o zuby a zacnou ti ridnout vlasy.pokozka se zhorsi,ty budes chtit dal hubnout,protoze si budes pripadat oskliva,ale pravy duvod,zuby,vlasy,pokozka,budes opomijet.krasa spociva ve zdravem tele,krasne hladke pokozce,zdravych zubech a kvalitnich vlasech,ne v hmotnosti.

Stříbrný

Podle mě je tvá váha tak akorát, nemáš nadváhu, měla bys tak zůstat. Jestli přesto chceš zhubnout a doufám, že kvůli svému pocitu a ne, že ti někdo něco řekl o tvém těle, uvař si tukožroutskou polévku a týden jí jez, k snídani, k obědu, k večeři, kdykoliv budeš mít hlad. Já do ní přidávám rajský protlak, chutná mi pak víc. Když ji vydržíš jíst 14 dní, tím lépe. Recept viz dole na linku.
1.den k polévce můžeš jíst přes den jakoukoliv zeleninu.
2. den k polévce přidej pár kousků jakéhokoliv ovoce. Pozor na banány, jez spíš jablka, citrusové plody.
3.den přidej pár kousků ovoce i zeleninu.
4.+5. den přidej 300 gr hovězího masa (žádnéěh ovoce).
6.+7.den k polévce můžeš sníst 10 dkg rýže s 1 porcí hovězího nebo kuřecího masa.
Přitom cvič a běhej. Zhubneš několik kilo. Budeš ale muset změnit svůj jídelníček, aby to nebyl jen jo-jo efekt.. Možná se stravuješ špatně, jíš hlavně večer. Důležitý je výběr potravin. Nepíšeš jaké potraviny jíš? Je třeba jíst 5-6x denně menší porce. Mezi 3 hlavními jídly sníst kousek ovoce nebo jogurt či müsli tyčinku.
Doplňuji:
Ten link: http://recepty.vareni.cz/…

Diskuze k otázce

Ajja

Je mi 21, už půl roku 3x týdně běhám cca 1 hodinu, 1x za týden posiluji břicho, jiný pohyb nemám jím pravidelně malé vyvážené porce a k večeři jen zeleninu. Za celou dobu jsem zhubla jen 2 kg ... Ted už mě to vážně štve a chci před Vánoci rychle a hodně zhubnout...

Zlatý

venkovan

Je ti 21 let a nešla jsem k odborníkovi na výživu. Ale sama jsem si podle různých almanachů v časopisech a internetu naordinovala správnou dietu a potřebný pohyb.
Nevím, jestli mám na to, abych skutečně zhubla, protože mohu mít geneticky težší kosti apod. Trénuji neefektivně, ale snažím se.
Jsem omámena hubenými modelkami z časopisů, trápí mne, že nejsem stejně tak hubená a připadám si proto skoro méněcená. Nevím jak je to možné, že ty normálně rostlé holky jsou spokojené a normální kluci na ně letí.
Trefil jsem se?

Zlatý

Pájo

Naprosto!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.