sofi

Kolik mohu mít živnostenských listů?

Nejlepší odpověď
hanulka11

živností můžeš mít kolik chceš

Další odpovědi
Drap

Živností může člověk mít tolik, kolik si jich udělá.

Michal Kole

živnostenský list dnes už neexistuje. Je výpis z živnostenského rejstříku.

živnosti můžete mít teoreticky všechny. Některé jsou ale koncesované a vázaná tam potřebujete další státní povolní.

U živností řemeslných stačí vzdělání v oboru a až na pár vyjímek

U živností volný stačí když jste svéprávný, plnoletý, beztrestný a nemáte dluhy vůči státu.

Více informací http://www.bu­sinessinfo.cz/cz/cla­nek/orientace-v-pravnich-ukonech/zivnosti-opu/1000818/46123/