SonsyMite

Kolik mm osmice u MTB se da u noveho kola tolerovat?

Jdu reklamovat kolo z vice duvodu. Mam si stezovat i na osmici 2mm?
Doplňuji:
badisko,
To me doopravdu urazi!
Kolo reklamuji kvuli vade kazety z vyroby!
Nemusis si domyslet, kdyz o tom ani o me nic nevis!

Odpovědi
Ar

Pokud nebude na ráfku nikde vidět, že by dostal ránu a dráty jsou volné, osmičku ti normálně vycentrují v rámci záruky. To není takový problém. Jestli to umíš vycentruj to sám. U té kazety to takhle na dálku nedokáže nikdo zodpovědně říct, pokud sám nevidí co se vlastě „semlelo“ a ani fotky nejsou k dispozici. I když v tomto případě je nejspíše potřeba, mít možnost to prohlednout přímo.

Alesh

🙂 Představ si, že dráty se u kola povolují a u nového nejetého výpletu tuplem. Musí se vzít centrklíč a dotáhnout. Zrovna tak se ti povolí lanka.
Tak které to „kolo“ sis nakonec koupil? 😉 Psal jsem ti, že do desítky to budou sra*ky a nevěřil jsi mi, tak už mi věříš, když běžíš na reklamaci? 😉

Zdroj: http://www.kup­kolo.cz/centrklic-nerez-3-2-a-3-45-mm-ctyrlistek_z1657/